...

Do wynajmu sprzętu niezbędne jest: prawo jazdy, dowód osobisty, kaucja (ustalana telefonicznie,zależna od długości wynajmu)

TRANSPORT NA TERENIE GMINY  ŁAPANOW, NOWY WIŚNICZ, ŻEGOCINA,TRZCIANA DO UZGODNIENIA.

Kontakt

BIURO@APSN.PL

TEL: 691488541

URZĄDZENIE WYSOKOCIŚNIENIOWE HDS 10/20-4 M

Klasa średnia to urządzenia wysokociśnieniowe przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach.

240 zł/Doba

FRV 30 Me przystawka

Dzięki automatycznemu odsysaniu brudnej wody myjka FRV 30 Me ze stali nierdzewnej sprawia, że czyszczenie powierzchni jest wydajniejsze zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Czyszczenie gorącą wodą o temperaturze do 85°C.

50 zł/Doba

Urządzenie do piaskowania w strumieniu wody z regulacją wydatku

50 zł/Doba

Agregat prądotwórczy EUROPOWER z silnikiem HONDA

Model                                                                        EP13500TE 13,5 kVA 149 kg
Moc max.13,5 kVA (400V)/ 4,6 kW (230V)
Moc nom.12,0 kVA (400V)/ 4,6 kW (230V)
Gniazda AC1 x 230V 16A, 1 x 400V 16A
Stabilizacja napięciaTransformator
Prąd znamionowy [A] 230 / 400V20,0 / 14,0
Gniazda DCbrak
LWA /Stopień ochrony– / ip23
Rodzaj silnikaGX630
Moc max. (norma SAE J1349)20,8 KM
Rozruch-ręczny/elektrycznyelektryczny
Długość1020 mm
Szerokość550 mm
Wysokość600 mm
Masa sucha149 kg
Zbiornik paliwa20 l
Czas pracydo 4h45 min 

170 zł/Doba

URZĄDZENIE EKSTRAKCYJNE Puzzi 10/1

Urządzenie dogłębnie czyszczi runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Nowy model Puzzi został wyposażony w nowe akcesoria, które dodatkowo zwiększają komfort pracy i wydajność urządzeń – przykładem jest elastyczna dysza podłogowa wyposażona w listwy, które idealnie dopasowują się do powierzchni. Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.

80 zł/Doba

SG 4/4 profesjonalna parownica Karcher

Profesjonale parownice nadają się do czyszczenia i dezynfekcji. Ze względu na szybkość i wysoką temperaturę pracy są skuteczne dla zapewnienia odpowiedniej higieny oraz pomagają w zwalczaniu szkodliwych bakterii i wirusów. Podczas czyszczenia ścian, podłóg czy mebli profesjonale parownice skutecznie zwalczają drobnoustroje, bakterie i wirusy. Para wydostająca się w postaci bardzo niewielkich kropli z dyszy – zależnie od rodzaju urządzenia – ma temperaturę ok. 100 °C i maksymalne ciśnienie od 4 do 8 bar. Tempo wyrzutu pary to około 170 km/h. Dzięki temu para dociera w każdy zakątek i szparę, w każde załamanie folii lub gumy, a więc tam, gdzie czyszczenie szczotką lub szmatką nie będzie skuteczne. W ten sposób nawet trudno dostępne miejsca będą higienicznie czyste. Higieniczne, oszczędne i przyjazne dla środowiska: Profesjonalne parownice nadają się do czyszczenia wszystkich powierzchni twardych bez konieczności stosowania środków chemicznych.

80zł/Doba

ODKURZACZ UNIWERSALNY NT 65/2 Tact²

Odkurzacz został wyposażony w system antystatyczny z uziemieniem ssawek i rur ssących, węża i kolanka w celu odprowadzenia ładunków elektrostatycznych mogących powstać podczas odkurzania bardzo drobnego pyłu. Może pracować z wężami ssącymi o średnicach: 40, 60 mm. Doskonale sprawdzi się w branży motoryzacyjnej i budowlanej oraz szeroko rozumianym przemyśle. Dwie turbiny gwarantują wysoką siłę ssącą. Każda z nich zaopatrzona jest w system Tact, dzięki czemu odkurzacz jest w stanie usunąć do 1000 kg drobnego pyłu (klasy A) z wykorzystaniem jednego filtra. Płaski falisty filtr Eco jest przystosowany zarówno do zbierania bardzo drobnego pyłu klasy M jak i wody. Dzięki swojej budowie posiada bardzo dużą powierzchnię filtracyjną zachowując przy tym kompaktowe wymiary. System automatycznego czyszczenia filtra TACT2, co 7 sekund naprzemiennie otrzepuje połowę filtra, co skutecznie zapobiega spadkom siły ssącej podczas pracy. W wyposażeniu wąż spustowy ułatwiający wylanie wody ze zbiornika wprost do kratki ściekowej. Odkurzacz posiada 65 litrowy zbiornik z tworzywa sztucznego.

60 zł/Doba

Hyundai Generator prądotwórczy 1800W

70 zł/Doba

Urządzenie Magnum MIG 200 W MMA IGBT jest profesjonalnym półautomatem spawalniczymi przeznaczonym do ręcznego, elektrycznego spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG), stali stopowych (MIG) oraz aluminium i jego stopów.

Urządzeniem można również spawać metodą MMA z wykorzystaniem topliwych elektrod otulonych

130 zł/Doba

KOMPRESOR MAGNUM 90 L

DANE TECHNICZNE

 • Waga: 90 kg
 • Temperatura eksploatacji: od +5 do +40
 • moc 2,2 kW
 • Wydajność 420 L/min
 • max cisnienie 10 bar
 • wymiar 115x49x85

110zł/Doba

KOMPRESOR MAGNUM 90 L

DANE TECHNICZNE

 • Waga: 90 kg
 • Temperatura eksploatacji: od +5 do +40
 • moc 2,2 kW
 • Wydajność 420 L/min
 • max cisnienie 10 bar
 • wymiar 115x49x85

110zł/Doba

Przemysłowy osuszacz powietrza TTK 170 ECO – TROTEC

Wydajnością osuszania sięgającą 52 l/24h dla pomieszczeń o powierzchni do 90 m² lub 230 m3. 

50 zł/Doba

Przyczepa lekka – dwuosiowa o dopuszczalnej masie całkowitej od 350 do 750kg.
Rama wykonana ze stali Domex 420 o grubości do 3mm. Otworowana i przetłaczana konstrukcją z dwoma wzmocnieniami poprzecznymi w podłodze. 

Dopuszczalna masa całkowita300–750 kg
Dopuszczalna ładowność55–505 kg
DMC300-750 kg
Rodzaj osiNiehamowana
Typ przyczepyTowarowe
Szerokość1320 mm
Długość2520 mm

100 zł/Doba

Przyczepa lekka z plandeką Neptun

Typ:z kołami na zewnątrz

DMC:750 kg

Ładowność:570 kg

Wymiary wewnętrzne:263 x 129 x 40 cm

Koła: 13 ″

Osie:1

Hamulce: Nie

Burty :stalowe

Uchylny dyszel: Tak

100 zł/ Doba

Rusztowanie system baumann

Wycena indywidualna

Ukośnica MAKITA LS1018L

Moc znamionowa: 1430 W

Prędkość obr. na biegu jałowym: 4300 obr./min

Max. zdolność cięcia przy 90º: 91 x 310 mm

Max. zdolność cięcia przy 45º: 91 x 220 mm

Średnica tarczy: 260 mm

Średnica otworu tarczy: 30 mm

Wymiary (DxSxW): 536 x 825 x 581 mm

Waga: 19,9 kg

DO SPRZĘTU  W RAZIE POTRZEBY DODAJEMY SKŁADANY PRZENOŚNY STÓŁ MONTAŻOWY NA KTÓRYM MONTUJE SIĘ UKOŚNICE.

80 ZŁ/DOBA 

Agregat malarski GTech 8000 Gold firmy KOMATZ jest doskonałym urządzeniem o wszechstronnym zastosowaniu, m.in. podkłady, wszystkie rodzaje farb, antykorozja, PPOŻ oraz gładź akrylowa. Pracuje w systemie Airless- bez udziału powietrza i sprężarki.

Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia 2-go pistoletu (wydajność rozkłada się na 2 pistolety).

Zastosowana Ceramiczna Technologia CPower gwarantuje dłuższą żywotność pompy dzięki innowacyjnemu zastosowaniu wysokiej jakości ceramiki.

Technologia ta znacznie zwiększa również żywotność tłoka i odporność na zarysowania, przez co skutecznie zmniejszone zostają koszty eksploatacji.

Urządzenie to cechuje bardzo cicha praca dzięki 4-polowemu układowi silnika BLDC TEFC, a czujnik ciśnienia zapobiega jego skokom i zapewnia precyzyjne malowanie.

Dodatkowym walorem agregatu GTech 8000 Gold jest sterowanie za pomocą komputera, który pokazuje czas pracy, obroty, ciśnienie, temperaturę oraz komunikuje stan urządzenia przy ewentualnych usterkach.

Silnik tego agregatu malarskiego pracuje wyłącznie podczas naciskania spustu pistoletu. Wyposażony został w funkcję autoczyszczenia. Ważnym elementem wyposażenia jest również automatyczne wyłączanie przy nadmiernym obciążeniu/przegrzaniu.

Zastosowanie:

 • Farby wodne:Malowanie wnętrz budynków, hal, magazynówMalowanie elewacji
 • Farby rozpuszczalnikowe:Malowanie dachów, poręczy, lamperii, okien, drzwi, klatekMalowanie konstrukcji stalowychMalowanie maszyn i urządzeń

Farby:

 • Farby akrylowe, emulsje wodne i rozpuszczalnikowe o niewielkiej i średniej gęstości, lakiery, bejce, farby podkładowe, impregnaty, chlorokauczuki, olejne, ftalowe, poliwinylowe, uretany.
 • Wszystkie farby lateksowe, farby dyspersyjne, gęste farby wewnętrzne, elewacje średnie i ciężkie
 • Lekka, średnia i ciężka antykorozja
 • Lekki i średni PPOŻ
 • Gładź akrylowa

150 zł/Doba

Kamera termograficzna FLIR E76

Dzięki różnym wymiennym soczewkom AutoCal™, FLIR E76 umożliwia pełne pokrycie bliskich i odległych celów, z różnymi polami widzenia, zarówno do szerokokątnych inspekcji systemów dachowych, jak i inspekcji elektrycznych z bezpiecznej odległości. E76 jest dalszym rozwinięciem FLIR E54 i oferuje opcjonalny zakres temperatur do 1000° C, autofokus wspomagany laserem i trzy pola zakresu pomiarowego. Rozdzielczość obrazu termicznego 320 × 240 pikseli zapewnia ostre, jaskrawe obrazy, które oferują jeszcze większą głębię szczegółów i perspektywę dzięki opatentowanej technologii FLIR MSX®. Dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu FLIR Inspection Route można określić trasy, aby inspektorzy mogli również postępować zgodnie z planem w większych lokalizacjach lub podczas sprawdzania kilku obszarów.

 • Diagnostyka przeprowadzana na pracującym obiekcie, urządzeniu
 • Brak konieczności wyłączania zasilania
 • Możliwe wykrycie wady na mniejszym stopniu obciążenia dowodzi rangi zagrożenia dla zwiększonego obciążenia
 • Oprzyrządowanie umożliwiające pracę w różnych warunkach i na różnych obiektach
 • Oprogramowanie pozwalające na bogatszą analizę termogramów i precyzyjną klasyfikację wad.
 • Możliwe wykrycie stanu przed awaryjnego sieci

Wynajem tylko z operatorem ITC

Cena podowana po konsultacji telefonicznej

FLIR KAMERA TERMOWIZYJNA C5

FLIR KAMERA TERMOWIZYJNA C5

Kompaktowa kamera termowizyjna FLIR C5

Dzięki FLIR C5 w kieszeni będziesz zawsze gotowy do wyszukiwania przepalonych bezpieczników, wycieków powietrza, problemów z hydrauliką i nie tylko. Identyfikacja ukrytych problemów jest łatwa dzięki prawdziwej kamerze termowizyjnej 160 x 120 (19 200 pikseli), MSX® (Multi-Spectral Dynamic Imaging), 5-megapikselowej kamerze wizualnej i latarce LED. C5 bezpośrednio przesyła i przechowuje Twoje obrazy w chmurze FLIR Ignite™, gdzie możesz organizować i tworzyć kopie zapasowe plików. Następnie natychmiast udostępniaj obrazy klientom lub twórz profesjonalne raporty dokumentujące problem i wymagane naprawy.

• ZNAJDŹ I ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW

Szybkie wyszukiwanie ukrytych usterek i skrócenie czasu diagnostyki dzięki MSX, prawdziwemu obrazowaniu termicznemu 160 x 120 i 1-dotykowemu zakresowi poziomu

• DOKUMENT I UDOSTĘPNIJ

Bezpośrednio przesyłaj obrazy za pomocą łączności z chmurą FLIR Ignite, a następnie twórz profesjonalne raporty i wysyłaj je pocztą elektroniczną do klientów

Wynajem tylko z operatorem ITC

Cena podowana po konsultacji telefonicznej

MIERNIK WILGOTNOŚCI FLIR MR77

FLIR MR77 bezwtykowy miernik wilgotności zawiera wbudowany termometr na podczerwień (opatentowane rozwiązanie firmy FLIR) i pamięć na 20 pozycji. Umożliwia monitorowanie zawartości wilgoci w drewnie i innych materiałach budowlanych bez ryzyka uszkodzenia ich powierzchni dzięki zastosowaniu bezwtykowego czujnika wilgoci (zestaw zawiera sondę z wtykiem), pomiar wilgotności i temperatury przy użyciu wbudowanej sondy oraz bezstykowy pomiar temperatury przy użyciu promieniowania podczerwonego. Zaawansowane funkcje służą do obliczania zawartości wilgoci, punktu rosy i prężności pary.

60 zł/ doba

Bank energii Jackery Explorer 1000EU, Stacja zasilania

1000W | 1002Wh (46,4Ah) | 2x230V | 2xUSB-C | 2xUSB-A | 1x12V

Jackery Explorer 1000 to jeden z najwiekszych, przenośnych bankow energii. Dzięki pojemności 1002 Wh, mocy znamionowej 1000 W i wielu wyjściowym portom spełnia wymagania dotyczące zasilania urządzeń elektrycznych o wyższej mocy.

 • minilodówka — użycie 17 h
 • ekspres do kawy– użycie 2 h
 • telewizor 60w – użycie 13 h
 • laptopo — 8 ładowań

130 zł/doba

Regulamin:
1. Warunki wynajmu sprzętu

1.a Podstawą wynajęcia sprzętu jest spisanie umowy wynajmu pomiędzy Wypożyczalnią a Wynajmującym. 

1.b Umowa spisywana jest na podstawie dwóch ważnych dokumentów.

1.c Obowiązkowo pobierana jest kaucja, która zostaje zwrócona Wynajmującemu.

1.d Pieniądze za wynajem oraz kaucja są pobierane tylko w formie gotówki.

2. Zobowiązania Najemcy

1.a Najemca zobowiązany jest do zwrotu sprzętu w stanie nienaruszonym.

1.b Obowiązkiem najemcy jest postępowanie zgodnie z instrukcją obsługi przedstawioną przez pracownika Wypożyczalni.

1.c Najemca zobowiązany jest do opłaty zgodnie z przedstawionym cennikiem oraz do uiszczenia kaucji.

1.d Od chwili podpisania umowy Wynajmujący jest odpowiedzialny za wynajęty sprzęt, który może być użytkowany wyłącznie przez niego bez ingerencji osób trzecich. 

1.e Najemca zobowiązany jest zapłacić Wynajmującemu wartość rynkową sprzętu w razie jego zaginięcia, utraty lub zniszczenia.

1.f W przypadku uszkodzenia bądź awarii sprzętu, Najemca ma obowiązek zgłoszenia faktu do wypożyczalni. Najemca nie będzie dokonywał napraw na własną rękę. 

1.g Najemca zobowiązuje się do użytku paliwa przygotowanego tylko i wyłącznie przez firmę wypożyczającą z uwagi na dbałość o sprzęt. Ceny paliwa udostępnionego przez wypożyczalnie będą pokrywały się z aktualnymi cenami rynkowymi.

1.h Najemca zobowiązuje się do zwrotu sprzętu kompletnego, sprawnego i oczyszczonego.

3. Zobowiązania Wynajmującego

1.a  Wynajmujący wypożycza sprzęt w pełni sprawny, ma obowiązek przeszkolić Wynajmującego w zakresie działania sprzętu

oraz prawidłowego jego użytkowania.

1.b Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wypadki powstałe w wyniku użytkowania sprzętu.

1.c Wynajmujący ma obowiązek ochrony danych osobowych przekazanych przez Wynajmującego.
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.